Tlumiče rázů

Jak hydraulický válec tlumiče rázu, tak vodící lišta lineárního vedení jsou ve svém principu velmi jednoduché. Ale detailní pohled prozradí, že speciální řešení regulačního systému v případě tlumiče rázu ORIGA a šikmé uspořádání vodících tyčí v případě systému GUIDELINE, jsou klíčovými aspekty jejich osvědčené a prvotřídní kvality.

Efektivní zatížení od 1 kg do 32000 kg.

Graf síly a dráhy ukazuje, které řešení je nejlepší
Delší životnost, kratší doba pracovních cyklů, snížení prostojů, nižší náklady, menší údržba, snížená hladina hluku, záruční doba 5 let.
Jednoduché tlumiče rázu, nárazníky a pneumatická nebo hydraulická tlumení bývají často vystaveny neúměrně velkému vibračnímu zatížení. To ale není případ tlumiče rázu ORIGA, který je možno nastavit na rychlost a hmotnost pohybujícího se předmětu a přivést ho hladce a jemně do klidové polohy.

ORIGA GUIDELINE

Konvenční vedení

ORIGA GUIDELINE: VĚTŠÍ SCHOPNOST PŘENOSU ZÁTĚŽOVÝCH SIL V MODULÁRNÍM SYSTÉMU
Na rozdíl od konvenčních systémů, kde dochází až k 50% snížení zatížení ve směru otevření kluzných ložisek, systém GUIDELINE může díky svému šikmému uspořádání dvojice vodících tyčí přenášet téměř stejné zatížení ve všech směrech.
Hliníkové lineární vedení je ideální pro hospodárné přenášení středně těžké zátěže. Hladký provoz a vysoké rychlosti - až 10 m/s - jsou vlastnosti, pro které je tento systém vhodný pro mnoho různých aplikacích.